Bebek Sitesi Ekleme Kuralları

BebekSitelerim.com Türkiye’nin en güncel, sürekli ve kapsamlı bebek ve çocuk siteleri adresidir.

Güncellik hedefi: BebekSitelerim.comda yer alan sitelerin güncelliği için titiz bir çalışma yapılacak. Listeden yer alan her linkin geçerliliği senede 2 defa kontrol edilecek.

Süreklilik hedefi: Onay aşamasında bloglar için başlangıç olarak 2011 senesi içerisinde en az 3 ay yayın yapmış olma koşulu aranacak. Böylece doyurucu içeriğe sahip olan bloglar listede yer almış olacak.

Kapsamlılık hedefi: Her ne kadar BebekSitelerim.com’a admin tarafından düzenli bir site girişi yapılsa da, listemiz sizlerin de katkılarıyla giderek büyüyecek. BebekSitelerim.com’da yer almasını istediğiniz blog, site ve forumları Bebek Sitesi Ekle sayfasındaki formu doldurarak önerin.

BebekSitelerim.com’un güncelliği senede 2 defa kontrol edilmektedir. Aşağıda verilen koşulları sağlamayan siteler listeden çıkarılır.

BebekSitelerim.com’da Yer Alabilme Koşulları

  • BebekSitelerim.com’da Türkçe olarak yayın yapan tüm bebek, çocuk, annelik, babalık ve hamilelik konulu siteler, bloglar, forumlar yer alır.
  • Sitelerin sürekli olarak yayın yapması esastır. Süreklilik kriteri bloglar için 2011 senesi için en az 3 ay yayın yapmış olmak olarak belirlenmiştir.
  • Site ekleme önerisini yapan kişi adı, soyadı, sitenin adı, sitenin linki (URL), sitenin türü, kısa tanımını belirtecek ve sitenin logosunu yükleyecektir. Site önerisini yapan kişinin adı ve soyadı yayınlanmayacaktır.
  • Site logoları 150×150 boyutunda, “jpeg” dosyası olmalı ve “siteadılogo.jpg” olarak isimlendirilmelidir. Örneğin: “bebeksitelerimlogo.jpg”.
  • Tüm yeni websitesi önerileri kurallara uygunluk açısından incelenecektir. BebekSitelerim.com, herhangi bir neden belirtmesine gerek olmadan ya da site sahiplerine/önerenlere bilgi vermeden site önerilerini reddetme, öneri metinlerini düzenleme, siteleri listeden çıkarma hakkını saklı tutar.

BebekSitelerim.com’da Oylama

  • Her bebek sitesinin altında yer alan el şeklindeki “oy verme” butonuna basarak, dilediğiniz bebek sitesine +1 ya da -1 oy verebilirsiniz.
  • Her kullanıcı herhangi bir bloga bir kere oy verebilir.
  • Bir kullanıcı birden fazla bloga oy verilebilir.

Hemen site önerinizi göndermek için bu linki ziyaret edin.

BebekSitelerim.com ile ilgili sorularınızı İletişim sayfasındaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.